:D Hai hai,všechny vás zdravím na mém,trochu trhlém blogu,kde najdete
plno mých keců a povídek :DJsem členkou Fairy Tailu,a jediná z cechu mám
tmavě fialové vlasy po ramena a fialové oči,takže mě zaručeně poznáte ;D


Nyní mě omluvte,jsu pracovat na příbězích :DUpozornění:


 povídky na tomto blogu obsahují sprostá slova,takže si na to budete muset zvyknout :D
 
 
               
-->Chceš spřátelit?
-->Chceš povídku?
-->Ty v Narutu
-->
Reklamy sem!!

-->Komentářová povídka :)
KLIK!!
Nebudete litovat :D A taky tady :D Zde taky! xDDD Tu též! A co tady?
xD Prosím zde xD Nezapomeňte tady! KLIK A NEMLUV! *psí oči* Tuuu...Hmmm...radši tady
xDD obře dobře,už toho nechám xDPRÁVĚ PROBÍHÁ DRUHÉ KOLO SONAO,HLASUJTE!!! :D:D Moc moc moc prosím,hlásněte pro mě tady :)


Jsem v nové soutěži,hlasujte pro mě pls tady!!! KLIK :D
PROSÍM,HLÁSNĚTE JEŠTĚ TU!!! :D Dostanete Oskara X))))
Juviin deníček ^__^

16. prosince 2011 v 12:32 | Kagamine Rin |  NEpovídky :D
:D No jo,já se do těch deníčků úplně zbláznila,že jsem prostě MUSELA udělat ještě jeden(samozdřejmě ještě udělám tak dva,ale čí,to uvidíte :p),tentokrát té vodní ženské,kterou fakt nemám v lásce,jménem Juvia :D Tak doufám,že jsem tam neudělala nic moc cáklýho :PPP

P.S. :D Vím,že Juvia má jiný styl mluvení (všichni Fairy Tail fandové asi vědí,o čem mluvím.. :D),ale raději to budu psát tak,jako ostatní deníčky,aby to nevypadalo hloupě...:D

Čtvrtek,8.10.


Jsem moc ráda.
Proč?
Protože už neprší v mé přítomnosti každou chvíli.
Protože jsem ve Fairy Tailu,nejlepším cechu na světě.(jsou tu fajn lidi)
Protože mám vodu,mého nejlepšího přítele.
Protože jsem poznala Graye-sama.Prvního muže,který ke mě nebyl hrubý.
Ale naopak nejsem šťastná proto,že on si mě nevšímá....
Né,že by mě nějak moc ignoroval,to né,povídá si se mnou,spolupracuje a tak,ale nejeví o mě žádný zájem....proč?Udělala jsem všechno proto,abych se mu zalíbila,ale jemu je můj vzhled očividně u níže uvedené části těla,hned pod zádama.
Ale mám ještě jednu metodu..díky které si mě určitě všimne,a bude mít oči jen pro mě...ptáte se,co to je za metodu?
To brzy poznáte....pozítří.Pátek,9.10.


Dnes pršelo......ale samo od sebe,né kvůli mě.A hodně.A byla bouřka.(je doteď a móóóóóóc se bojím!GRAY-SAMÁÁ!!!) Báli se úplně všichni.Dokonce i já,abych se přiznala.Déšť miluju,bouři taky,ale ten hřmoucí hlas mi nahání husí kůži. Ale samozdřejmě si všichni udrželi dobrou náladu a pěkně se zabavili.Jen aby nevnímali ten hroznej hluk na obloze.Já se celá třepala,že jsem musela cucat kostku ledu(to dělám vždycky,když se bojím a třesu).Jenomže Lucy taky není vůbec v pohodě,protože si venku u cechu nechala svoje zbrusu nový kolo,který si koupila za peníze misí(nejdražší kolo co měli),a venku tak šíleně funí(kolo jí odfoukne) a hřmí(kolo se jí ugriluje) a prší(zmokne jak chcíplá kočka).
Já bych jí tam pro něho klidně šla.Ale nemyslím si,že je dobrý nápad strkat do cechu mokrý,spálený a zablácený kolo.a navíc v takové potobě a větru.Bojím že,aby nepřišlo tornádo.
Stejný počasí je teď.Jsem celá schoulená v cechu na posteli a píšu si teď do deníku.Tak moc se bojim,že se mi špatně píše,takže se omlouvám,že píšu hrozně. Mám sto chutí si vlézt do Grayova pokoje,vlézt k němu o postele,a možná by to zašlo i..i-dál....*červená se* Neee,přeškrtat,tohle tady nemohu psát!!!Nebo omdlíííím...!
Tak či onak se pokusím v té hnusné bouřce,která asi za chvíli přivolá tornádo,usnout v myšlenkách na Graye...


Sobota,10.10.


To je naprosto nespravedlivé!!
Nemohla jsem dneska svést Graye-sama,jak jsem to slíbila,protože ON jde se svým týmem na misi,která bude trvat několik dní!!
Já vím,že by to pro každýho nebyl zas tak velký problém ale....no,prostě po té včerejší bouřce jsem chtěla být jen v jeho blízkosti.Tak moc jsem chtěla jít s nimi,ale!!!Neměla jsem dost času je jich na to zeptat,protože,představte si to,do cechu přišli lidi z mýho fanklubu!No prostě mí fanoušci!! Bylo jich asi tak 15 a všichni po mě požadovali autogram na mou fotku,podpis na ruku a...JEDEN VLAS! S těmi vlasy to byla pěkná drzost,protože jsem si je právě natupírovala a to jsem jim taky do očí řekla. Autogramy jsem jim dala,ale vlasy ne. Oni mi řekli,že to chápou,a že i když se mi nechce,stejně budou v mém fanklubu. Chovali se docela dost jako pošuci,jestli chcete něco vědět. Cana nade mnou jen vrtěla hlavou,protože nedokázala pochopit,proč nejsem kdovíjak odvázaná z toho že existuje můj fanklub.Jenomže já měla fakt BLBOU náladu,takže jsem na to neměla náladu(ha ha).


Neděle,11.10.


Bez Graye-sama mi přijde cech ohromně prázdný.Čaj nemá žádnou chuť,ač jsem si už do něj dala 8 lžiček cukru.ach jo,myslím,že se půjdu projít ven...


Jsem zpátky v cechu.Řeknu vám,venku je pořádná zima,málem jsem zmrzla v rampouch...ale CO TO ŘÍKÁM?! Gray-sama ovládá led,takže takhle už nikdy nepromluvím! *pantomimický zamykání úst* To bylo určitě kvůli tý bouřce,která se odehrála v pátek.Včera byla venku taky taková zima.A není divu. Než řeknete švec,bude tu zima a...vánoce a-a....
Ach jo,je to marný. Nikdy nebudu mít takové štěstí,že by mi Gray-sama dal nějaký dárek k Vánocům,i kdyby to měly být drobky z rohlíku...ale já mu dám tak krásný dárek,že rychle poběží do nejlepšího obchodu ve městě a koupí mi suprový dárek...Co to asi tak bude???Hm,nechám se překvapit..ale vsadím se,že mu Lucy dá nějaký dárek,který překoná můj..ale to určitě nebude pravda.Gray-sama ji stejně odmítne.ale jestli se tak stane,tak lucy něco uvidí.ale řeknu vám,že tyhle myšlenky na graye-sama mě tak uklidńují,že mám pocit,jako by tu seděl na posteli vedle mě a naslouchal mi...Pondělí,12.10.


Stal se zázrak.Dnes vysvitlo slunce!! Vím,že asi máte na mysli né moc velký svit slunce,ale tenhle je opravdu krásný.Když jsem šla ven,už vůbec nebyla taková hrozná zima,naopak.paprsky slunce mě krásně ohhřály,čehož trochu lituji,kvůli Grayovi-sama ale to teď neřeším,šla jsem se projít po lese,a kdyby jste to viděli! Moc se mi tal líbilo,tak jsem si sedla na nejbližší mech a opřela se o javor.Bylo mi jedno,že si tak ušpiním šaty a že mech je pořád pokrytý rosou. Zůstala jsem tak tak dlouho,dokud jsem s úsměvem na tváři neusnula(v noci jsem nespala kvůli smutku z Graye-sama).
Myslím,že jsem se probudila asi tak v 11:02.Les už jsem měla moc okoukaný,tak jsem se vrátila do cechu a celkově jsem neměla nic na práci.Po obědě jse se koukla na tabuli s misemi.Doufala jsem,že tak bude nějaká zajímavá,ale nic tam nebylo.Dlouho jsem si tabuli prohlížela,až mě to otrávilo a chystala jsem se odejít.ale zrovna v tuhle chvilku mirajane připíchla na tabuli nové mise.Zase jsem se k tabuli přiřítila zpátky a projížděla po ní očima.Ale přece jenom jsem našla jednu dost zajímavou.Klient žádá o vylovení cenných šperků z řeky daleko od jho domu.Klient bydlí hrozně daleko,ale mě to bylo jedno.Chtěla jsem se trochu projít v tom krásném slunečném počasí, a hlavně,voda je můj nejlepší přítel,šperky najdu v mžiku a užiju si aspoň ještě krásného počasí.Řeknu vám,že i bez Graye-sama dokážu poržít krásné dny....


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik :*

Klik :D 100% (95)

Komentáře

1 I do not see life I do not see life | Web | 18. prosince 2011 v 10:11 | Reagovat

Drsný :D :D :D dobře ty :D :D :D Vážně super :D :D :D

2 Taka Ito Taka Ito | E-mail | Web | 18. prosince 2011 v 18:46 | Reagovat

wow!!! Fakt dobré XD

3 Aoi Gumi Sakura/Fernandes Aoi Gumi Sakura/Fernandes | E-mail | Web | 24. prosince 2011 v 18:40 | Reagovat

ohhh.. drsný senpai!! Faaakt púovedený!! Juvču sice moc nemiluju, ale má váážně zajímavý život!! To že mluvý jinak chápu!! To jeejí juvia tohle a Juvia támhleto!! je taaak ujeťoučká :33 Píšeš fakt super!! Potlesk tobě!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama